Co nas wyróżnia?

Conperio to jedyna na polskim rynku firma zajmująca się badaniem i kompleksowym zarządzaniem absencjami chorobowymi. Zapewniamy profesjonalne i holistyczne zbadanie problemu nieuczciwego wykorzystywania zwolnień chorobowych w firmach. Redukujemy nieuzasadnioną absencję pracowniczą, a także pozwalamy zwiększyć przewidywalność prognoz konieczności zatrudnienia.

Nasze działania w zakresie przeprowadzania kontroli wyróżnia przede wszystkim etyka i profesjonalizm:

  • Licencjonujemy naszych pracowników przeprowadzających kontrole zwolnień L4. Dzięki temu kontrole przeprowadzane są w sposób profesjonalny i nienaruszający prywatności pracownika.
  • Rozpoczęcie współpracy z daną firmą wiąże się z poinformowaniem jej pracowników o możliwych kontrolach.
  • W kwestiach spornych, gdy np. podważana jest obecność kontrolera w miejscu kontroli, jesteśmy w stanie udokumentować swoją obecność, czas trwania kontroli oraz sytuację zastaną na miejscu. Jest to możliwe ponieważ każdy etap kontroli dokumentujemy w naszej autorskiej aplikacji nadzorującej pracę naszych kontrolerów, która jest powiązana z systemami monitoringu GPS.
  • Każdy z naszych kontrolerów posiada potwierdzenie od zakładu pracy osoby kontrolowanej, które stanowi zezwolenie pracodawcy na kontrolę.
  • Pracownicy Conperio stanowią staranie wyselekcjonowaną kadrę ekspertów, którzy posiadają kompetencje analityczne oraz psychologiczne, co umożliwia w pełni profesjonalne obsłużenie każdej firmy.