(Polski) Audyt Przeciwepidemiczny

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Audyt przeciwepidemiczny, to usługa skierowana do pracodawców polegająca na analizie specyfiki zakładu pracy i zaproponowaniu rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo przeciwepidemiczne pracowników. Jest on skierowany głównie do firm o profilu produkcyjnym. Celem audytu jest zbadanie stopnia wdrożenia działań i procedur bezpieczeństwa przeciwepidemicznego na terenie zakładu pracy oraz wskazanie punktów krytycznych w celu poprawy bezpieczeństwa pracowników. Audyt ma na celu wykazanie przed jednostkami inspekcji sanitarnej, w przypadku podejrzenia lub zachorowania pracownika lub osoby odwiedzającej firmę, że na terenie zakładu skutecznie wdrożono i zastosowano procedury, tak aby nie dopuścić lub skierować jak najmniejszą grupę pracowników na kwarantannę, celem uniknięcia zamknięcia zakładu.

(Polski) Korzyści
(Polski) Zabezpieczenie firmy przed wystąpienia przypadków COVID-19
(Polski) Zminimalizowanie ryzyka zbiorowej kwarantanny lub zamknięcia zakładu pracy
(Polski) Kompleksowa analiza rozwiązań proceduralno-higienicznych
(Polski) Badanie stopnia bezpieczeństwa na terenie przedsiębiorstwa
(Polski) Wskazanie punktów krytycznych w celu poprawy ochrony pracowników
(Polski) Dostęp do pakietu profesjonalnych produktów ochrony osobistej
(Polski) Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa u pracowników i pracodawców
(Polski) Dodatkowo

(Polski) W ramach badania prowadzona jest również analiza i ocena procedur dotyczących przypadku podejrzenia COVID u pracownika zakładu, a także analiza procedur zapewnienia higieny obiektu w tym procesów dezynfekcji.

Rozwiązania proceduralno-higieniczne zabezpieczające pracowników firm przed zakażeniami zostały kompleksowo opracowane we współpracy z lekarzem epidemiologiem Waldemarem Ferschke i ekspertami firmy Medisept - największego polskiego producenta preparatów do dezynfekcji, który ponad 25 lat dostarcza produkty dla sektora profesjonalnego: służby zdrowia, przemysłu i firm sprzątających.

(Polski) Podział na obszary

(Polski) W ramach audytu analizowane i oceniane są wdrożone procedury oraz ich przestrzeganie w podziale na poszczególne obszary w firmie:

• Obszar biura i administracji
• Obszar produkcji
• Obszary wspólne
• Obszary magazynowe

Discover the benefits of (Polski) Audyt Przeciwepidemiczny

Learn more