Jesteśmy

Conperio to największa i najbardziej doświadczona
w problematyce absencji chorobowej firma doradcza
na polskim rynku, obejmująca swoimi działaniami cały kraj.

Kim Jesteśmy?

Conperio to największa i najbardziej doświadczona w problematyce absencji chorobowej firma konsultingowa na polskim rynku. Nasze usługi są podzielone na trzy sektory: Conperio Indeks, Conperio Audyt oraz Conperio Kontrole. Conperio zajmuje się audytem, doradztwem i kompleksowym zarządzaniem problemem absencji chorobowej.

Co nas wyróżnia?

Conperio to jedyna na polskim rynku firma zajmująca się badaniem i kompleksowym zarządzaniem absencjami chorobowymi. Zapewniamy profesjonalne i holistyczne zbadanie problemu nieuczciwego wykorzystywania zwolnień chorobowych w firmach. Redukujemy nieuzasadnioną absencję pracowniczą, a także pozwalamy zwiększyć przewidywalność prognoz konieczności zatrudnienia.

Do kogo kierujemy nasze usługi

Usługi Conperio kierujemy do właścicieli firm, działów zarządzania zasobami ludzkimi oraz do działów kadr i administracji. Zaufały nam firmy z takich branż jak: przemysł ciężki, przemysł lekki, automotive, produkcja spożywcza, hutnictwo, recycling. Z naszych usług korzystają zarówno duże jak i mniejsze przedsiębiorstwa.