Kim Jesteśmy?

Conperio to największa i najbardziej doświadczona w problematyce absencji chorobowej firma konsultingowa na polskim rynku. Conperio zajmuje się audytem, doradztwem i kompleksowym zarządzaniem problemem absencji chorobowej.

Działania firmy prowadzone są wielopłaszczyznowo – od analizy sytuacji wyjściowej u pracodawcy i porównania jej z innymi firmami z branży i/lub regionu, przez badanie czynników wpływających na poziom absencji chorobowej, aż po działania terenowe oraz analizę przyczyn w oparciu o opinie pracowników i zgłoszone przez nich sugestie. Misją firmy jest dostarczanie pracodawcom obiektywnej informacji o absencjach pracowniczych w celu ich efektywnego obniżenia.

Naszą misją jest dostarczanie pracodawcom obiektywnej informacji o absencjach pracowniczych w celu ich efektywnego obniżenia.  Od 2009 roku, jako jedyna firma na rynku jednoczenie badamy i kompleksowo zarządzamy absencją pracowniczą w przedsiębiorstwach.

Badanie absencji to proces wymagający szerokiej wiedzy z zakresu zarządzania, prawa i psychologii. To złożona procedura składająca się z oceny sytuacji w obrębie firmy oraz badań terenowych. Dostarczamy pracodawcom obiektywnej informacji o absencjach pracowniczych w celu ich efektywnego obniżenia. Wychodzimy naprzeciw potrzebom pracodawcy i jego kadry – dlatego prowadzimy nasze działania na gruncie przestrzeni firmowej, a także zwracamy się bezpośrednio do pracowników i szukamy rozwiązań u źródła.

Jako prezes firmy mogę zagwarantować, że nasze działania są realizowane w oparciu o najwyższe i najlepsze standardy etyczne. Efektywność naszych usług jest poparta twardymi danymi – jesteśmy w stanie pomóc firmie ograniczyć absencję chorobową nawet o 70%.

Mikołaj Zając

Prezes firmy Conperio