Conperio nagrodzone w konkursie PR Wings 2021!

Mamy przyjemność poinformować, iż działania komunikacyjne prowadzone w ostatnim roku, które nasza firma realizuje wspólnie z agencją Partner of Promotion zostały nagrodzone w konkursie PR Wings w kategorii: Komunikacja Business to Business.

 

Podejmowane przez nas działania są efektywnym wsparciem dla komunikacji pomiędzy podmiotami funkcjonującymi w ramach wielu branż. Precyzyjna aktywność komunikacyjna marki Conperio skutkuje zauważalnym i korzystnym dla wielu stron rozwojem relacji pomiędzy profesjonalistami w swoich branżach.

 

W konkursie PR Wings nagradzane są najbardziej efektywne, kreatywne i innowacyjne projekty z zakresu szeroko rozumianej komunikacji i PR. Konkurs promuje profesjonalne oraz etyczne praktyki w zakresie public relations i komunikacji.

 

Organizatorem nagród PR Wings jest Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR). To organizacja, która stawia sobie za cel reprezentację i wspieranie szeroko rozumianej branży PR obecnej w całej Polsce. Skupia podmioty świadczące usługi w zakresie public relations i komunikacji – zarówno duże (w tym grupy agencji), średnie, jak i małe – bez kryteriów: wymaganego poziomu obrotów, wysokości zysku, czy pełnego zakresu usług.

 

Prace zgłoszone do PR Wings oceniane są przez wybitnych specjalistów, uznane autorytety w branży PR i komunikacji marketingowej. W skład jury wchodzą przedstawiciele zarówno agencji, strony klienckiej, przedstawiciele organizacji biznesowych i środowiska naukowego.

Kliknij i oceń